В єдності - наша сила!

В єдності - наша сила!

Від 24 лютого 2022 року на базі львівського осередку Пласту розпочав роботу волонтерський Штаб Пласту у Львові, який надає допомогу військовим та цивільним у час війни

Підтримати!

ДІЯЛЬНІСТЬ ШТАБУ

1

Фандрейзинг для ЗСУ

Фінансові збори на каналах Штабу Пласту у Львові дозволяють нам закупляти та передавати необхідну техніку та спорядження закриваючи офіційні запити від військових підрозділів.

2

Логістика

Безпечний та вчасний доїзд допомоги зі Львова напряму до військових забезпечують наші водії та організації-партнери у регіонах.

3

Підтримка цивільних

За підтримки Канадсько-Української Фундації Штабу надсилає продуктові бокси для малозабезпечених сімей та пенсіонерів у гарячі точки бойових дій та деокуповані території.

Наш регіон допомоги - вся Україна!

«Штаб Пласту у Львові» - волонтерський проєкт, який об’єднує у собі допомогу цивільним та військовим по всій Україні, яку щодня організовують наші волонтери. Наша діяльність зосереджена на підтримці у декількох проєктах:

Підтримати внеском
Kyiv Zakarpattska Lvivska Volynska Rivnenska Zhytomyrska Khmelnytska Chernivetska Vinnytska Cherkaska Odeska Khersonska Sevastopol; Crimea Mykolayivska Kirovohradska Poltavska Chernihivska Sumska Dnipropetrovska Kharkivska Luhanska Donetska Zaporizhska Kyivska Ternopilska Ivano-frankivska
Більше підсумків - у звітах!

Більше підсумків - у звітах!

BLOG

Вифлеємський Вогонь Миру — символ добра та віри, що засяяв у Львові!

Вифлеємський Вогонь Миру — символ добра та віри, що засяяв у Львові! More details

Time to read: 3 minutes

Пласт Львів зібрав 700 000 грн на Золотому благодійному вечорі

Пласт Львів зібрав 700 000 грн на Золотому благодійному вечорі More details

Time to read: 2 minutes

WE ARE ALWAYS IN TOUCH